Aktualności

23 października 2017 11:15 | Aktualności

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

W dniu 16 października 2017r. o godz. 17.oo w Miejsko –Gminnym Ośrodku Kultury
w Białej Rawskiej odbyła się  gminna uroczystość  zorganizowana z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na zaproszenie Burmistrza Białej Rawskiej w uroczystości wzięli udział nauczyciele, wychowawcy oraz pracownicy kultury z Gminy Biała Rawska.
Spotkanie  nauczycieli z władzami samorządowymi było doskonałą okazją do wręczenia kwiatów oraz złożenia serdecznych życzeń i podziękowań za trud i pracę wykonywaną  
w placówkach oświatowych i kulturalnych każdego dnia. Za wyróżniającą pracę dydaktyczno-wychowawczą oraz szczególne zaangażowanie w realizacji zadań oświatowych i kulturalnych na rzecz placówek nagrodą burmistrza zostało wyróżnionych trzynastu nauczycieli oraz dwóch pracowników kultury.

W uroczystości uczestniczyli: Burmistrz Białej Rawskiej Wacław Jacek Adamczyk, zastępca Burmistrza Zbigniew Szcześniak, Radny Rady Miejskiej Marek Dziubiński, Radny Rady Miejskiej Andrzej Włodarski,  Ks. Proboszcz Bogdan Zatorski, Naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury i Polityki Społecznej UM i G Ewa Kaczmarek.

Uroczystość uświetnił występ dzieci z Przedszkola w Białej Rawskiej. Za przytulny, jesienny wystrój sali widowiskowej MGOK dziękujemy nauczycielom Przedszkola w Białej Rawskiej oraz pracownikom Miejsko- Gminnego Ośrodka Kultury.

Przeczytano: 613 razy.| Wydrukuj|Do góry

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ