Gmina Biała Rawska
https://bialarawska.pl

22 maja 2020 12:13 | Aktualności

OFERTA NA WYKONANIE BADAŃ NA OBECNOŚĆ WIRUSA SARS-CoV-2 METODĄ RT-PCR

SARS-CoV-2 met. RT-PCR  - 380,00 zł

 Cena obejmuje:

 wykonanie badania w kierunku SARS-CoV-2 metodą RT-PCR

 Czas oczekiwania na wynik: do 48 godzin

 (odbiór wyników możliwy w Szpitalu Św. Ducha lub w inny ustalony sposób)

 Osoby badane: pracownicy sezonowi z Ukrainy w powiecie rawskim z pozwoleniem na pracę.

 UWAGA: badaniem objęte mogą być osoby bez objawów chorobowych takich jak: gorączka, duszność, kaszel, problemy z oddychaniem, bóle mięśniowe (osoby z takimi objawami powinny niezwłocznie zostać zgłoszone do Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Rawie Mazowieckiej lub do szpitala zakaźnego)

 Pobranie wymazu odbywać będzie się w:

 

- namiot ( 26 maja wtorek 9.00-12.00)


Formularze (ANKIETA i ZLECENIE NA BADANIE LABORATORYJNE) są do wypełnienia przez osoby, które zostaną poddane badaniu. Formularze zostaną przekazane do Gmin, stamtąd pobrane przez pracodawców i dostarczone osobom zgłaszającym się na badanie.

 Uwaga: Formularze powinny zostać czytelnie wypełnione, wielkimi literami (drukowanymi) przez osoby poddające się badaniu przed przyjazdem na miejsce pobrania wymazu; osoba poddająca się badaniu zobowiązana jest okazać aktualny dokument tożsamości ze zdjęciem.

 Sprawdzanie dokumentacji i pobieranie wymazu odbywać się będzie bez opuszczania samochodu (możliwy wjazd samochodem osobowym tylko i wyłącznie, w samochodzie maksymalnie dwie osoby do badania).

 Każdy wchodzący/wjeżdżający do namiotu poddany zostanie wstępnej weryfikacji poprzez zmierzenie temperatury ciała (bezdotykowo) oraz dostarczenie wypełnionej ANKIETY.

 Zasłonięcie ust i nosa oraz rękawiczki są obowiązkowe; odsłonięcie ust i nosa tylko i wyłącznie na czas pobierania wymazu.

 Nie należy jeść ani pić co najmniej 2 godziny przed pobraniem wymazu.Załączniki:

ankieta_pajenta_zglaszajacego_sie_z_powodu_podejrzenia_sarscov2.pdf [352.36 KB]

skierowanie_na_sarscov2.pdf [393.89 KB]